Články

Fotoreport – SHOE CUT a COLORFLASH – Slash

Zdravím v pátek jsme vás zvali na párty do baru Slash, kde vystoupily Shoe Cut, Colorflash a DJs. Jako první vystoupili mladí a vcelku nový Colorflash. Jako nováčky si je dovolím trochu zkritizovat a to hned ve dvou věcech postrádal jsem originalitu písní, a zadruhé na to, že kapela má i dechy zdálo se mi to poměrně utahané. No za co bych je chtěl pochválit je, že si dali ten den dvojité vystoupení. Celkový dojem relativně příjemný, jak říkám písně co by chytli klukům ještě chybí, ale co chtít po 3 měsíční spolupráci.
Po nich vystoupila karlovarákům již známá kapela Shoe Cut. Hned během prvních tří písní bylo vcelku nedejchatelno, i přes to naservírovali několik svých nových songů a vydali vše co v nich bylo. Mě osobně trochu mrzel nezahraný Selfish giant, ale pravdou je, že na takové mejdlo by se asi ani nehodil.

PS: Pokud máte někdo zájem stále probíhá na Zvláštním stylu soutěž o podepsané CD kapely Shoe Cut více informací najdete zde »

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comments (1)

  1. Selfish bude příště, nebyl na to hlas ani vzduch 🙂

Comment here