FestivalůFotoreportyNewsReporty

FOTOREPORT: Na Jamajku do Bavorska aneb Chiemsee Reggae Summer 2013

Naše redakce dostala již podruhé možnost navštívit Jamajku. Netřeba nikam letět stačí si jeden z posledních víkendů v srpnu zajet do nemnoho vzdáleného Bavorska v Německu a navštívit podhorské městečko -snad možná vesničku- Übersee u Chiemského jezera, kde se tento reggae festival koná.

Ačkoliv se tento festival koná v menším městečku, navigováni jste již z dálnice, snad skoro dokonalé značení vás přesně a bezpečně navede tam kam potřebujete. Zaparkujete a můžete vyrazit do světa reggae, které má každý návštěvník zajisté víc než rád.

První den zahájila program na hlavní stage Blaskapelle Übersee-Feldwies. Od srdce hraná bavorská dechovka- super začátek. Páteční den zpestřilo vystoupení Busyho Signala, Juniora Kellyho a Patrice. Jako náhrada za Elephant Mana, který kvůli jistým problémům nemohl přijet, dorazili jamajští T.O.K., kteří zakončily páteční den na hlavním pódiu velmi energickým vystoupením.

V sobotu jste mohli zaslechnout z Německa pocházejícího Uwe Bantona, dancehallovou slečnu Ce´cile, potomka Boba Marleyho Juliana nebo Groundation. Pak se stáhla mračna a vypuklo typické Chiemseeovské počasíčko…

Comment here