HudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

Datum konání Heineken Balaton Sound 2024 je tady, Early Bird vstupenky budou k dostání pouze 72 hodin

Heineken Balaton Sound, jeden z největších plážových elektronických festivalů v Evropě, je zpět. Letní sezónu festival odstartuje 3. až 6. července 2024 na maďarském jezeře Balaton. První oznámení programu na příští léto se očekává již brzy a bleskový prodej Early Bird vstupenek je za rohem. Vstupenky budou k dispozici od 2. listopadu po omezenou dobu 72 hodin za skvělou Early Bird cenu 169 eur na 4 dny.

Sound zážitek“ je zahájen mimořádně výhodnou nabídkou: od 2. listopadu od 20:00 hodin budou po dobu 72 hodin k dispozici vstupenky Early Bird na 4 dny za cenu od 169 EUR. Připomeňte si ty nejzásadnější okamžiky letošního festivalu a podívejte se na aftermovie!

Po značných pokrocích dosažených v minulém ročníku chystají organizátoři na následující rok řadu dalších vylepšení v různých oblastech, přičemž hlavním sponzorem zůstává společnost Heineken, jedna z nejznámějších světových značek piva. Anna Filutás, projektová manažerka Heineken Balaton Sound, uvedla: „Díky podpoře obyvatel Zamárdi se město rozhodlo, že v roce 2024 může být festival zahájen o týden později. Předpokládáme vyšší zájem jak z řad domácích, tak zahraničních návštěvníků, neboť bude festival lépe naplánován pro studenty, kteří byli vždy významnou návštěvnickou skupinou.“

Filutás dále dodala: „Letošní ročník festivalu získal pozitivní ohlasy, které vyzdvihovaly rozmanitost elektronických hudebních žánrů, velkolepé uspořádání pódií, okouzlující pláže a celkově vylepšenou infrastrukturu a vybavení.“ V roce 2024 se budou zážitky na pobřeží, díky nimž je Heineken Balaton Sound tak jedinečný, dále rozvíjet. Na základě zpětné vazby od návštěvníků přibudou nové kempingové služby a ke spokojenosti všech bude zmodernizováno hygienické zařízení.

O festivalu Balaton Sound

O festivalu Balaton Sound, který je jedním z největších evropských elektronických plážových open-air festivalů. Vás informujeme již řadu let a v budoucnu to nebude jinak. Redakce naopak jedná o možnostech užší spolupráce na tomto užasném festivalu, který se od roku 2007 každoročně koná na jižním břehu maďarského jezera Balaton a vystupují na něm live acts i DJs z celého světa, od undergroundových talentů až po mainstreamová jména.

Comment here