ČlánkyHudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

Balaton Sound startuje předprodej a hlásí: David Guetta, W&W, Steve Angelo a další

Hned několik novinek provází zahájení předprodeje vstupenek pro ročník MasterCard Balaton Sound 2014. První jména vystupujících jako jsou David Guetta, Martin Garrix, Felix da Housecat, Azealia Banks či Steve Angelo, dlouho očekávané oficiální video z festivalu a navíc nominace mezi nejlepší festivaly v Evropě v prestižních cenách European Festival Awards.

http://www.youtube.com/watch?v=eVnrPyW-Yko

Předprodej
Přesně v poledne 11. prosince začal prodej prvních vstupenek jak na webových stránkách festivalu, tak na tisících prodejních místech napříč Evropou. Právě toto první kolo prodeje bude obsahovat 15 000 vstupenek za zvýhodněnou cenu. V roce 2013 byly festivalové vstupenky na největší plážovou párty ve střední Evropě vyprodány už dva měsíce před otevřením bran festivalu. Tato skutečnost přispívá k očekávání velkého zájmu o další ročník, který se uskuteční 10.-13. července 2014.

První jména

Organizační tým s potěšením oznamuje i první jména vystupujících na MasterCard Balaton Sound.

David Guetta – Superstar festivalů i magazínů.

Martin Garrix – Nadějný talent holandské house scény. Ještě mu není dvacet, ale již nyní je mu předpovídána hvězdná budoucnost EDM, a jeho sety jsou v line-upech nejvetších parties. I když je velmi mladý, již spolupracoval s Sander Van Doorn, Hardwell, Dimitri Vegas.

Steve Angello – EDM ikona jednadvacátého století.

W&W – Silná DJ super dvojka Ward van der Harst a Willem van Hanegem se ukrývá pod názvem W&W. Fúze stylů a směs vlivů u W&W se kombinuje do melodického trance až po intenzivní electro a progressive house.

Felix da Housecat – Jedna z nejznámějších ikon druhé vlny Chicago house revolution – Felix da Housecat. Felix je nu-skool electronic hudebník, DJ a producent. Jeho nejznámější album Kittenz (And Thee Glitz).

Azealia Banks – americká zpěvačka, rapperka a umělkyně. Její hvězda stále stoupá a zde jsou některá ocenění, která v poslední době získala: Philip Hall Radar Award v cenách NME Awards, třetí místo v BBC Sound of 2012 a také cenu New Style Icon v the Billboards Awards.

Wiz Khalifa – Americký rapper z Pittsburgu si již přes své mládí dokázal vydobít jméno jak u hudební krtitiky tak u fanoušků. I díky čtyřem skvělým solovkám. Nyní poprvé v Maďarsku.

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comments (1)

  1. […] Program obsahuje jednu hvězdu vedle druhé, jsko první jmenujme superstar festivalů i magazínů David Guetta, který bude uzavírat program na hlavním pódiu v pátek 11. července. Nový singl Lovers On The […]

Comment here