Kultura

2. Ročník BELLE VISION MODEL

27. ledna se v luxusním lázeňském hotelu Imperial v Karlových Varech koná druhý ročník
soutěže s vizí zdravé krásy Belle Vision Model. VIP večer plný krásných dívek, nejen
z karlovarského kraje, moderují Patronka soutěže, Vicemiss ČR 2006 Katka Pospíšilová
s Lukášem Hejlíkem.

Součástí módní show je uvedení nové kolekce módní návrhářky
Jany Hybnerové, doplněné o vlasové ozdoby Jane Bond. Dále je program obohacen vystoupením taneční skupiny Mirákl, módní přehlídkou aktuální kolekce Diesel/Replay v podání modelů Belle Prestige společně s vítězkou celosvětového finále Miss Fashion TV 2010 Petrou Kobrlovou a v neposlední řadě vystoupením vítěze 3. ročníku Česko hledá Superstar Zbyňka Drdy. Dojte také na křest benefičního kalendáře Když diamanty pomáhají, jehož výtěžek je věnován ve prospěch SOS dětské vesničky v Doubí u Karlových Varů.

Vedle titulú Belle Vision Face – nejhezší tvář, Belle Vision Silueta – nejlepší silueta a Belle
Vision Talent – nejtalentovanìjší finalistka galerie Emoce, je během finálové show
vyhlášen hlavní titul Belle Vision Model, který vítězce přinese kontrakt s modelingovou
agenturou Studio 91 model management a další modelingové realizace s agenturou
Belle Prestige. O hlavní vítězce rozhodne odborná porota, kde zasedne např. majitelka Studio 91 Model management Karolína Kurková, přední česká modelka Veronika Šebková či vítězka prvního ročníku Ivana Loušová.

Soutěž s vizí zdravé krásy Belle Vision Model, je jedinečným projektem svého druhu, věnovaný mladým
dívkám, které mají ambice stát se nejen modelkou ale také úspěšnou osobností se „zdravým“ pohledem
na svět a především na samu sebe. Patronkou Belle Vision Model je již zmíněná Vicemiss České Republiky roku 2006,
herečka a modelka Katka Pospíšilová.

Belle Vision Model má za sebou první úspěšný ročník, který se konal 25.6. 2009 v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech pod záštitou města Karlovy Vary a jehož vítězkou se stala Ivana Loušová z Karlových Varú. Finálová módní show, kterou moderoval Libor Bouček byla pro hosty nejen módní podívanou na krásné finalistky a přední české modelky jako Zuzana Štěpanovská, Katka Smejkalová a Lilian Sarah Fischerová ale také kulturním a společenským zážitkem. Dalšími významnými hosty a účinkujícími byli Patronka Katka Pospíšilová, Primátor Karlových Varú Ing. Werner Hauptmann, Monika Absolonová, Lukáš Hejlík a další. V rámci soutěžních módních přehlídek diváci i hosté shlédli módní show luxusních značek
Versay Collection, Ed Hardy, Von Dutch, De Puta Madre a také módních doplňkú, slunečních brýlí Beausoleil a binárních hodinek The One. Vedle toho bylo k vidìní taneční vystoupení vítěze třetího ročníku Stardance Jana Ondera s partnerkou Lucií Hunčárovou a Ballet Studia Storm Petra Čejky z Plzně.

Více informací o této zajímavé události naleznete na oficiálním webu www.bellevisionmodel.cz

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here