ČlánkyHudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

28th SUMMERJAM Festival

Přátelé, kamarádi, milovníci nejen reggae ale i pohody, sluníčka a pozitivních vibrací… Jeden z nejpopulárnějších reggae festivalů ve střední Evropě pokračuje svým 28. ročníkem. Letošní moto: „FREE YOUR MIND“Letošní 28. ročník proběhne jako už klasicky uprostřed betonové džungle nesoucí jméno Köln. V centru města u krásného jezírka se ve dnech 5.-7.7.2013 zajisté nahromadí spousta lidí. Lidí toužících po rytmech reggae hudby, po klidné pohodě a lidí toužících po studeném pivu. Summerjam jsme měli tu čest již několikrát navštívit- kulturní zážitek s možností poslechu dobré hudby nebo nějakého toho nákupu drobného či většího dárku pro někoho blízkého, nebo také dovolená možností nechat si upravit účes od „místních domorodců“ a jednoduše si jen vychutnávat a vychutnávat….

Potěšením pro naše/vaše ušiska bude nejen v Čechách hodně známý rodák z Německa GENTLEMAN, který spolupracuje s dalším interpretem RICHIE STEPHENSem. K oblíbencům redakce patří PATRICE se svým klasickým „ukňučeným“ a přesto fantastickým projevem. ROMAIN VIRGO je další, který stojí za zmínku mladý jamajčan, o kterém se momentálně dost mluví. Z jamajky nás navštíví i dancehallový BUSY SIGNAL. Z německých kapel nás poctí svým výstupem OHRBOOTEN či BLUMENTOPF.

Největší zatím ohlášenou bombou je SNOOP LION- Snoop Dogg, který se nechal loni jamajským Nyabinghi-farářem „překřtít“, se tak přidal k mnohým styl měnícím umělcům a dal se na reggae.

Line-up zdaleka není kompletní, to znamená, že další vystupující budou ještě oznámeni.

Comment here