Zvlastnistyl.cz

Pramen kultury, zábavy a životního stylu

Články

Nový rok 2011

Všechny čtenáře a náštěvníky zdravím v novém roce 2011 a přeji hodně štěstí, zdraví a životních úspěchů. Všem partnerům, kteří nám v roce 2010 pomohli a postrčili nás zas o kousek dál moc děkujeme. Taktéž děkujeme lidem, kteří přidali v minulém roce ruku k dílu.

Na tento rok jsme pro vás připravili bohatý program a doufáme, že se nám většina podaří zrealizovat. První, co vám prozradím je skutečnost, že náš portál a jednotlivé sekce budou v lednu napojeny na některé velké projekty, jednak aby vám neutekli některé dle nás důležité informace, a pak je tu fakt, že se tak můžeme více věnovat jiné tvorbě. U každého takto přebraného článku samozřejmě najdete nakonci odkaz na zdroj, z kterého informace pochází. Připravili jsme pro vás také nově možnost,že i bez přihlášení můžete zaslat své názory a podměty pro naší tvorbu, nebo dále přidat svůj článek či kapelu, v brzké době bude vylepšena i sekce Akce. Ostatním se nechte překvapit.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here