Zvlastnistyl.cz

Pramen kultury, zábavy a životního stylu

DomácíHudbaKulturaZajímavostiZprávy

Elektra na Flédě je již deset let královnou brněnských parties

24. dubna se chystá Fléda opět potvrdit, že klubové noci Elektra jsou jedinečnými událostmi v kontextu nejen domovského Brna, ale celé české taneční scény. V roce desátých narozenin Elektry za DJským pultem stane jedna z největších osobností historie i současnosti DJingu, Brit John Digweed.

Zatímco kariéry řady DJs jsou postaveny na humbuku, PR fíglech a laciných tricích, John Digweed svoji pozici jednoho z nejzásadnějších tvůrců postavil na pevných základech. Jeho stále nabitý diář svědčí o tom, že clubbeři po celém světě toto velmi dobře vědí. A nyní tedy guru elektronické muziky, který má za sebou společné turné s Davidem Bowiem, Mobym, Fatboyem Slimem i Carlem Coxem, přijíždí do Brna, aby potvrdil svoje mimořádné postavení. Říká se, že být vtažen do Digweedova setu je s ničím nesrovnatelným zážitkem. Na Flédě tomu bude jistě nápomocna i nová špičková zvuková apartura a především vnímaví brněnští clubbeři, kteří Elektře spolu s velkou hvězdou na pódiu dodají tu správnou energii a jiskření.

Elektru v režii Johna Digweeda doplní také sety renomovaného brněnského rodáka DJe Orbitha, košického DJe Borry, za pultem se objeví také pražský DJ Fatty M a brněnský DJ Fly.

Vstupenky na hvězdnou klubovou noc Elektra na Flédě, která začne v pátek 24. dubna od 20 hodin stojí v předprodeji 490 Kč, na místě budou za 540 Kč.

ZDROJ: TZ Fléda

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here