DomácíHudbaKulturaNewsZprávy

V novém videoklipu Soulless bojuje letošní finalistka Eurovize Pam Rabitt s člověkem bez duše

Zpěvačka, textařka a tanečnice Pam Rabbit přichází se novým videoklipem k singlu Soulless. Finalistka letošní Eurovize v něm vypráví o lidské lhostejnosti, chladu i současných partnerských vztazích. Letos na podzim plánuje vydat debutové EP, které připravuje s The Glowsticks a producentem Borisem Carloffem.

Pam Rabbit vydává v pořadí již 4. singl, tentokrát se jedná o písničku Soulless. „Při psaní a skládání jsem našla inspiraci v lidech, kteří se v těžkých situacích sami staví do role obětí a následně neumí svůj život a sebe změnit k lepšímu, buď nemají sílu nebo rezignovali,” říká Pam Rabbit a dodává: „Občas se zkrátka i hodný člověk stane vlivem okolností chladným a lhostejným.“ Skladba Soulless vznikla v Lisabonu ve spolupráci s portugalským producentem Soundskillz a dokončena byla v Praze s producentem Filipem Vlčkem. Nahrávání proběhlo opět ve studiu Borise Carloffa

Soulless je středně rychlá RnB / Trap píseň a tematicky se hodí ke skladbě Try, vydané před několika měsíci. Nový singl popisuje seznámení s někým, kdo o sobě tvrdí, že nemá duši. Ten člověk zkrátka uzamknul své pocity, protože emoce jsou v jeho očích slabost a na důkaz vlastní síly si pohrává s ostatními. Umění manipulace je něco jako štít, jak zakrýt vlastní bolest,“ komentuje singl mladá zpěvačka.

Talentovaná Češka arménského původu se sama ujala režie videoklipu, o kameru se postaral Jakub Sedmera. K natáčení využili hlavně obyčejné prostory bytů a tělocvičen, s cílem přeměnit je na abstraktní místa. Za pomoci stříbrného alobalu vytvořili chladná a neosobní futuristická prostředí. Tomu kontrastuje zcela bílá místnost plná malířské fólie vykreslující lidskou čistotu a nevinnost. Téma nevinnosti znamená pro Pam Rabbit zásadní tvůrčí motiv. Ke znázornění využívá symbol králíka, jež je ostatně součástí jejího jména.

Pam aktuálně pracuje na debutovém EP, které vznikne v kolaboraci s The Glowsticks a Borisem Carloffem. Kromě zpívání se věnuje psaní textů, nejen pro sebe, ale i jiné umělce a ve volném čase tancuje street dance.

ZDROJ: TZ PR STAGE

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here