HudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

SUMMERJAM ohlašuje první řadu umělců

S radostí vám představíme první lineup pro News Summerjam festivalu 2018th. Tedy pro 33. ročník kdy je čas na nejžhavější akty reggae, dancehall, hip hop a afrických beatů. Produkce spojuje zkušenosti třech dekáda ve třech jedinečných dnech: Pouze na Summerjam festivalu mohou zažít umělce vybrané z celého světa v této konstelaci. Hudební kultura žije na celém světě: Ať reggae zpěvák nebo zákon dancehall Kingstona, rapper z velkoměst USA, Afrobeat hvězdy ze západní Afriky nebo hip-hopových umělců z vlastního okolí – všichni mladí lidé sdílejí společnou historii – globální atmosféru.

Různé styly vzájemně se ovlivňují, tam kde se setkávají se musíme naučit nestavět zdi, ale je třeba budovat mosty. Hudebníci jednotní v dnešní době, méně řeší jeden žánr či místo původu, ale čas, ve kterém se nacházejí. „Užijte si hudbu a vibrace“ je hlavní zásadou pro rok 2018 a představuje skvělou hudbu a příjemnou atmosféru. I přes danou velikost místa konání festivalu a stále se rozšiřující požadavky, chceme produkce, aby se co nejvíce prostoru pro pozitivní vibrace. Jeden z nejstarších a nejtrvalejších festivalech v Německu, Summerjam Festival se chová jako index pro celou scénu. Podařilo se mu již okouzlit generace hudebních fanoušků, to je považováno za nejvýznamnější událost v kalendáři pro mnoho fanoušků a jak je vidět i řadu umělců která za letá působnosti festivalu vystoupila na podiích SummerJam festivalu je potvrzení skvělé práce.

A když slunce zapadá na zálivu Cologne směje se, jsme všichni v tomto jednom místě: Není to Německo, ne Kingston, ne New York, ale prostě Summerjam!

A zde již máte první umělece pro rok 2018:
MARTERIA – GENTLEMAN – Ziggy Marley – TY Dolla $ IGN – Soja – MHD – RIN – Inner Circle – Bausá – Naaman – Tarrus Riley – CHEFKET – JAHMIEL- JESSE ROYAL – CHARLY BLACK – STONEBWOY – CHRISTOPHER MARTIN – LARY – Kelvyn COLT 3PLUSSS – ACE TEE & KWAM.E

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here