HudbaNews

Únor v Lucerna Music Baru

Redakcí nejsledovanější bar nabízející v průběhu roku mnoho mezinárodních lahůdek si připravyl pestré menu i pro měsíc únor.
Hned tento týden nás čekají dvě velké události. V rámci koncertní série Prague International Bluenight přijede do Prahy zcela nová formace hvězdných amerických hudebníků – Black Stone Raiders. Kytarista Jean-Paul Bourelly (spolupráce s Milesem Davisem), baskytarista Darryl Jones (Rolling Stones) a bubeník Will Calhoun (Living Colour) všichni vystoupí 9. února 2012 od 21h se svou výbušnou směsicí žánrů. Peter Hook & The Light vystoupí v Praze, Lucerna Music Baru 12. února od 20h. Na počest Joy Division zahrají živě jejich album UNKNOWN PLEASURES. Peter Hook, legendární basový kytarista Joy Division a později New Order, se rozhodl vzdát čest hudebním kvalitám své první kapely a nepochybné genialitě zesnulého Iana Curtise.
16. února stojí za návštěvu rakouská kapela Russkaja. Jejíž název má jasný význam „Russ“ jako ruská noc, ruská duše a v neposlední řadě dobrá ruská vodka. “Ska“ jako nezkrotný rytmus, kterým vám rozhýbe nohy a „Ja“, tedy ano.
A jako poslední doporučení o kterém vás budeme výce informovat je první reggae koncert v pražském Lucerna Music Baru v novém roce. FANTAN MOJAH & I-WAYNE zahrají 20. února po 20h. I-Wayne i Fantan Mojah patří mezi důležitý jména mladý jamajský generace, který se proslavili svými texty a nasazením pro new roots reggae.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here