ČlánkyDomácíHudbaKulturaNewsZprávy

Tři Kříže Fest

Velká kulturní událost na poli undergroundové hudby se blíží. Bude se konat festival s názvem Tři Kříže Fest a to v sobotu 16.6 2012 na Třech křížích nad Karlovými Vary. „Chceme se pokusit udělat tradici z tohoto festivalu. Kraj přispěl penězi a to je velmi dobré. Nemusíme vybírat vstup a můžeme zaplatit zvuk, podium a kapely. Bude to přehlídka mnoha zajímavých kulturních počinů z Karlových Varů i odjinud“ dodává Pavel Kruger.
Vše, co musíte udělat, je vyjít kopec na Tři Kříže, za odměnu se vám otevře krásný rozhled na Karlovy Vary výjimečně s velkou porcí hudby. Během dne vám zahrají kapely Groove town (alternative-indie/Jáchymov), Magaphone (funky-rock/Praha), Jindřich Erik Pelc (acoustic-blues/Vary), po roce si dá kapela Holden (pop-rock/Vary) comeback. Dále pak uslyšíte Elka (oldschool hip-hop/Klášterec) a kapela Shoe cut (sweetnoise-phunk/Ležnička) si na festivalu zahraje výroční 100-tý koncert. Poslední kapelou uzavírající line-up je  karlovarská hardcorová kapela Animal resources. O hudební intermezzo mezi kapelami se postará O Jay. Jako bonus AlMaSaPeJaMa, ohnivci z Varů.

„Zahrajme svému městu hlasitou píseň a mějme společně pocit, že „naše“ rozprodané město je alespoň jednou v roce zase naše!“ Dodává Máma (již zmíněný Pavel Kruger frontmen hudební kapely Shoe cut a hlavní organizátor celého festivalu Tři Kříže Fest).

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here