HudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

Telekom VOLT Festival přidává osm nových jmen

Telekom VOLT Festival přidává osm nových jmen do již vynikající sestavy! Festival se koná ve dnech 27. června – 1. července s vynikající rodinnou atmosférou, přímo u hranic s Rakouskem. Telekom VOLT festival je událostí s velkou tradicím, v letošním roce slaví 25. ročník. Tato událost je hrdá na to, že může představit zahraničních hvězd z různých žánrů, od popu/rocku, alternative, metal, folk/world, jazz nebo elektronickou. Zvýhodněné vstupenky jsou k dispozici až do 9. dubna.

VOLT je znám díky velmi pestré sestavě, kde se nachází mnoho různých žánrů, počínaje od Linkin Park až po Martin Garrix. To je důvod, proč je tak roztomilý, barevné a otevřené typy milovníků hudby snad jsou vyslišeny a organizátoři s radostí oznámili nové členy v sestavě pro rok 2017: Pendulum (live), Years & Years, The Cult, Enter Shikari, Of Mice and Men, The Devil Wears Prada, Knife Party, Hernan Cattaneo! Je skvělé vidět, že je velký zájem po celém Telekom VOLT festivalu v roce 2017, a doufejme, že budeme mít úžasnou 25. vydání v tomto roce!

Po několika letech přestávky se vrátí legendární drum’n’bass kapela Pendulum do Sopron s živým vystoupením! Oni jsou známí pro jejich ohromující a skvělé show. V rámci 25. Telekom VOLT Festival také vystupuje vítěz BBC Sound of 2015, fantastické electro-popové kapele Years & Years. Oni s jejich prvního alba dobyl nejen Velkou Británii a Evropu, ale Ameriku taky. Opravdová legenda se vrací do Sopron, s menšími a většími přerušeními tahle kapela působí již 34 let a loni vydala také nové LP. Vítáme The Cult, který nevyhnutelně hraje velmi důležitou roli v historii rockové hudby. Pro hardcore fanoušky dav oblíbený Enter Shikari přinese brutální energeticky nabitý koncert. Nadšenci metalcore poprvé v Maďarsku můžou přivítat Of Mice & Men a The Devil Wears Prada, takže je zaručena zdrcující zkušenost.

ZDROJ: TZ VOLT

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here