Kalendář AkcíKoncerty/ Akce

Křest nového CD Prague Ska Conspiracy

Ve středu  proběhne v pražském klubu Roxy křest nového CD kapely Prague Ska Conspiracy. Jako speciální host vystoupí rock\’n\’rollová parta Queens Of Everything.Ačkoliv Prague Ska Conspiracy obdržela za svůj debut \“Life On Ropes\“ z Roxy, Křest CDroku 2008 Anděla za album roku v žánrové kategorii ska a reggae, jejich v pořadí druhé CD se škatulky \“ska\“ rozhodně nedrží.

Posun k rockovějším a soulovějším věcem, nový zvuk a bohatší aranže určitě zaujmou širší publikum, avšak album \“Lies For Everyone\“ má dostatek ambicí potěšit i nejnáročnější ska fanoušky. Stejně jako u předchozího počinu bude album zdarma ke stažení na stránkách kapely.
Kapela Prague Ska Conspiracy se za tři roky své existence stala jistotou né jen klubů, ale i festivalů. Nejen na domácí scéně, o čemž svědčí 122 koncertů odehraných jen v roce 2008. Jejich hlavní devizí totiž nejsou studiová alba, ale živé koncerty. Tak si přijďte poslechnout.

Roxy, Praha
Prague Ska Conspiracy – křest CD \“Lies For Everyone\“
Queens Of Everything
start: 19:00
vstup: 150,-
předprodej 120,- v prodejně Growshop: Bořivojova 89, Praha 3

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comments (1)

  1. […] Videoreport – Křestu nového CD Prague Ska Conspirac […]

Comment here