Zvlastnistyl.cz

Pramen kultury, zábavy a životního stylu

ČlánkyNews

PF 2016

Jako vždy nechávám si novoroční přání na poslední chvíli. Dovolte mi tedy popřát vám hodně zdraví a štěstí v novém roce 2016 a děkuji hlavně všem návštěvníkům, čtenářům a partnerum. Díky vám funguje již od roku 2004 náš magazín. Po jedenácti letech můžeme potvrdit že hlavní cíle, které projekt na počátku nesl jsou 100% splněny. Přináší zprávy, reporty a různé příspěvky z oblasti kultury a životního stylu, jak z domova tak zahraničí.

V roce 2015 nás zkušenostmi nejvíce obohatila spolupráce s agentůrou 4PRESS například na festivalu České hrady. Na mezinárodním poly bylo taký možné vybírat z nových zážitků, ale nic se nemůže vyrovnat maďarskému festivalu Sziget. Magazín v průběhu celého roka 2015 navštívylo více jak 35 000 návštěvníků ze 73 zemí. V průběhu roka jsme vás pravidelně informovali o novinkách z více jak 12 festivalů. A publikovali řadu novinek z oblasi filmu a kultury.

První co v letošním roce oficiálně udělám je pozvání pro nové posily do týmu redakce Zvlastnistyl.cz, ať mohu první z novoročních přecevzetí hned splnit. Rok 2016 zajisté přinese mnoho zajímavostí, které vám budeme moci v průběhu celého roka zdělit. Za celí tým s poděkováním provozovatel Petr Hruška.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here