DomácíHudbaKulturaZprávy

POLEMIC UŽ ZÍTRA V LUCERNA MUSIC BARU

Stálice slovenské ska a reggae scény kapela Polemic se vrací v úterý 11. listopadu do pražského Lucerna Music Baru. Kromě osvědčených hitů se můžete těšit i na zbrusu nové skladby. „V našem studiu One Love právě makáme na nových písničkách a minimálně dvě z nich stihneme nazkoušet i do Prahy,“ láká na koncert trumpetista Polemicu Peťko Opet.

Skupina Polemic vznikla v Bratislavě už v roce 1989. Během čtvrtstoletí existence si vytvořili věrné publikum na Slovensku i v České republice. Koncertovali také v Polsku, Německu, Itálii a dalších zemích. Předskakovali kapelám jako Ska-P, The Wailers, UB40, The Skatalites a mnohým dalším.

https://www.youtube.com/watch?v=Ffyx28DU2PM

Aktuální, v pořadí již sedmé, album Hey! Ba-Ba-Re-Bop vyšlo v dubnu 2013. Kapela jej nahrávala ve svém vlastním studiu One Love a ke spolupráci si přizvali spoustu hostů z české i slovenské hudební scény. Reggae polohu si tak vyzkoušel Palo Habera, Matěj Ruppert, Lenka Dusilová, Zdenka Predná, Katka Knechtová a slovenská bronzová slavice Zuzana Smatanová. Momentálně Polemic pracují na novém materiálu i novém videoklipu, který brzy zveřejní.

Vstupenky v předprodeji pořídíte nejlevněji bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru za 200 Kč. Dále pohodlně přímo na webu www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, a Eventim. Cena na místě 250 Kč.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here