ČlánkyNews week

News week #20 – Zvláštní změny a zajímavosti

Asi se všichni divíte proč tak dlouho nebyl News week a vůbec, že jsme celkově poněkud míň publikovali. Všechno má poměrně jednoduché vysvětlení, kterým jsou jisté změny na Zvláštním Stylu. Změny týkající se modernizace a dokončení jednotlivých sekcí ZS zasáhly v první řadě náš e-shop, dále nový vzhled a lepší funkčnost můžete čekat také v ZS kalendáři a jako třešničku na dortu jsme vytvořili speciální sekci pro světově známou a oblíbenou hru World of Warcraft neboli WoW. Do e-shopu a kalendáře se doklikáte z hlavní stránky ZS, takže se sami můžete přesvědčit, že nekecáme, popřípadně nám práci pochválit nebo zkritizovat, či nám poradit. Na WoWko je odkaz dole v patičce, opět na hlavní straně ZS.( Kdyby náhodou někdo něco nemohl najít, viď?)

Jinak co se bude dít? Krom toho, že už vážně začala zima, dokonce i sněžilo, tak v Lucerně to rozpálí britská rocková kapela Oceansize, kdyby někoho zajímalo kdy, má to být tuto neděli od 21:00, což jen potvrzuje to, že matička Praha se nebojí akcí ani v den, kdy tím dalším je den pracovní. S předstihem by vás taky mohlo zajímat, že 21.11.( stejně jako před 2 lety), opět v Pražské Lucerně, vystoupí známý reggaeista, oblíbený po celém světě. Tím charismatickým chlapem, ze sousedního Něměcka, s božským hlasem a příjemnými texty, doprovázený hudbou s vlezlými melodiemi, nemůže být nikdo jiný než Gentleman aneb, jak mnozí ani neví, Otto Tilmann vlastním jménem.

Když už jsme zabrousili do měsíce listopadu připomenu všem krásným, alespoň 173 cm vysokým dívkám, že se 15.11. v karlovarském klubu FooPaa koná casting na dovýběr modelek, které se na mole objeví s proslulými topmodelkami jako je např. Adéla Čápová nebo Veronika Fašínová. Vybrané dívky spolu s topmodelkami budou 18.12. předvádět v rámci benefiční módní show Models pro Slunce dětem Vicemiss ČR 2007 Lilian Sarah Fisherové. Vše opět proběhne v klubu FooPaa. O akci Slunce dětem budeme ještě informovat.

PS: Kdyby něco, tak nic.

Comment here