Kalendář AkcíKoncerty/ Akce

FUTURUM MUSICBAR

THE CREEPSHOW (ca)
GREEN MONSTER (cz)
QUEENS OF EVERYTHING (cz)
Předprodej: Ticketstream.cz 260 Kč
Emergency Shop, Maximum Underground, Rocksters 240 Kč
Na místě 290 Kč


The Creepshow
Kanadská senzace jménem Creepshow je zpátky. Kapela si Čechy zamilovala a naopak. Fanoušků kvapem přibývá a to zaslouženě. Creepshow na pódiu to je výbuch, jízda a pastva pro oči. Hudebně je to pestrá nabídka – od sladkých, truchlivých balad, přes pulzující psychobilly pecky až po zběsilý horor-punk. Frontmanka Sarah je tahoun celé té parády a je naprosto okouzlující.
Green Monster
Top klasika českého psychobilly
Kmotři české psychobilly scény jsou sázkou na jistotu. Zkušení hudebníci ví jak na to – přesné bící, nezbytné klokotání kontrabasu, nápadité kytarové rify, vtipné texty a hororová podiová show jak psychobilly káže.
Queens Of Everything
Punk rock – Ska – Rockabilly novinka na české scéně! Se členy Bad Tones, Flaming Cocks, Unity and 2v1. Se členy Bad Tones, Flaming Cocks, Unity a 2v1 je tu čerstvá krev a suverení nástup mezi favority tuzemského rock´n´rollu. Vyjímeční jsou Queens Of Everything svou geniální fúzí rockabilly, ska/dechové sekce, punku a rocku.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here