Kalendář AkcíKoncerty/ Akce

Core Ritual pořádá v Cross Clubu

Born to Lose (streetpunk Texas)
Rat City Riot (strretrock San Diego)
4 Debils (punk´n´roll Teplice)
Vstup: 150


Born to Lose příjíždějí opět do Čech. Čekají nás dvě shows v Praze a Brně a kapela přijíždí s novým singlem na People Like you Records. Novej počin natočili v tomhle roce vydávají ho společně s kámošema „ve zbrani“ Rat City Riot. Málokdy mám čuch nebo šestej smysl, ale když přišla před lety první nabídka uspořádat koncert těmhle texasanům, vůbec jsme neváhali. Z Born to lose se za tu dobu stala jedna z nejrespktovanějších kapel ve svým žánru a přitom ať to zní jako sebevětší klišé – furt sou to ty hodný kluci, který vším co dělaj i na 100% žijou. Jejich květnová česká dvojzastávka bude počtvrtý v Praze, podruhý v Brně a k vidění byli ještě loni na Mighty Sounds v Táboře a v rámci toho samýho tour taky v Ostravě.

Rat City Riot přijížděj do Prahy podruhý. Zatímco Born to Lose drhnou rychlej streetpunk plnej těch nejlepších sing´a´longů a kytarovejch sól, Rat City hrajou nejvíc ve středním tempu svýho street rocku s Oi! Prvkama. Zkrátka a zjednodušeně, Born to Lose to je zakouřenej bar plnej špatný kořalky a hektolitrů piva, kovbojskejch kloubouků a nadupanejch kár před bárem stojících, zatímco Rat City jsou jako medicína po tý prohýřený noci, protože zpěvákův řev by probral i mrtvýho.

Born to Lose neměli v čechách nikdy špatnou show a jejich společný tour s kámošema ze San Diega, už zmiňovanejma Rat City Riot je příležitost ke skvělýmu večírku pro všechny opravdový pankáče, skinheady a jejich kámoše. V roli rozehřívačů se představí domácí parta 4 Debils 4debils, kterejch je už 6 a předvedou svůj punk´n´roll inspirovanej Briggs nebo Voice of the Generation.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here