FestivalůFotoreportyReporty

FOTOREPORT: Hrady CZ mají za sebou druhou úspěšnou zastávku na Švihově

19.-20. července proběhla druhá zastávka letního putovního festivalu Hrady CZ. Letošní zastávka na Švihově proběhla v novém areálu, který dlě mě byl velmi dobře situován. Z pátečního programu jsem moc popravdě nestačil a tak report obsahuje jen vystoupení pražské kapely MIG 21. Z druhého dne jsem pro vás zachitil náštěvu na hradě Švihov, vystoupení kapel Monkey Business, Vypsaná fixa, Kryštof, Skyline, Wohnout, Mandrage či Pražský výběr. Foto-report obsahuje i vystoupení Anety Langerové.

Druhého dne jsem se vydal na prohlídku hradu, který sice byl letos trochu dál. Za procházku k hradu se mohl člověk odměnit nejen občerstvením v některé z restaurací v blízkosti hradu. Ale hlavně měl ,podle slov kastelána hradu Švihov, opravdový zájemce větší možnost vychutnat si prohlídku hradu. Než vás pustím ke sledování fotek, rád bych ještě zmínil, že atmosféra festivalu je opravdu velmi milá a přátelská. Areál je naplněný nejen mladými lidmi, ale hlavně i rodinami z dětmi. Spolu s obsazením hudebníků je stále se zvyšující počet návštěvníků jen důkazem, že se jedná o jeden z velmi kvalitních festivalů, který v České republice stojí za navštívení.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here