AkcíFotoreportyReporty

FOTO-REPORT: První den festivalu Balaton Sound je za námi kocovina s námi a necelé čtyři dny přd námi

Od filmového ruchu z domácích Karlových Varů jsme pro vás i vletošním roce vytvoříme několik reportáží z hudebního festival Balaton Sound, který jak již název napovídá je na pláži maďarského jezera Balaton. V letošním roce se pokusíme připravit koždodení schrnutí dne předchozího a popravdě si užít festival také jako dovolenou ať se jen hekticky nehoníme a nedoporučujeme něco co ani není. Včerejší den byl plný zvučných jmen náš fotoreport se věnuje proto na z DJs Oliver Heldens, Alesso a o závěrečnou show hlavní stage zakončenou ohňostrojem se postaral Dimitri Vegas & Like Mike v průběhu dne je v areálu festivalu mnoho doprovodného vyžití a to hlavně v podobě různých sportovních aktivit ke kterým se snad ještě v průběhu festivalu vrátíme. Mě osobně zaujalo pouliční vystoupení Big Dancers.

Ani dnešní den nebude žádná úplná válečka. Zítra se budete moci těšit na fotky z The Chainsmokers, Eric Prydz či Ty Dolla Sign. Co ostatního se připlete do cesty se nechme překvapit, ale nyní již se mrkněte na fotoreport a já zatím letím odpočívat na slunou pláž s nějakým tím drinkem ať nezanedbám pitný režim. Nedočkavce pozvu ještě k sledování instagramového profilu.

Hi tomorrow

FOTOREPORT:

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here