DomácíHudbaKulturaNewsZprávy

Desátý ročník festivalu Mighty Sounds s žánrovými esy a nejlepším zvukem

Pořadatelé festivalu Mighty Sounds se chystají na jubilejní, desátý ročník. Ten se uskuteční 11. – 13. července 2014 v Táboře na letišti Čápův dvůr a letos nabídne mimořádně vyvážený žánrový zážitek, umocněný nejlepší dostupnou zvukovou technikou.

Přestože festival Mighty Sounds čelí mimořádně vysoké pokutě za hluk od Krajské hygienické stanice, letošní přípravy to v žádném případě nijak neohrožu je. V petici, kterou se organizátoři rozhodli sepsat proti nesmyslně nastavenému zákonu a ve které bojují za úpravy hlukových norem pro je dnorázové kulturní akce pod širým nebem, navíc v tuto chvíli nasbírali už přes 10.000 podpisů. „Podpisy se nadále budou sbírat i přes léto. Děkujeme všem, kdo naše snažení podporují a kdo podepsali,“ říká za pořadatele Jakub Siňor.

posters-msNa Mighty Sounds letos vystoupí skvělí folk-punkoví Dropkick Murphys, oi ! parta Perkele, nadžánroví hudební bojovníci Irie Révoltés, luxusní psychobilly punk Nekromantix, hardcoroví Stick to your guns nebo Evergreen Terrace, výtečné reggae přiveze Tanya Stephens & Royal Roots Band, ska zastoupí The Slackers nebo ska punkoví Talco a nejnověji byl potvrzen legendární folkový zpěvák Everlast. Z českých kapel má Mighty Sounds all star tým: Sto zvířat, Hentai Corporation, Vladimir 518 & Live Band nebo Fast Food Orchestra i s Dr. Karym a celá řada dalších. Celý program je mnohem bohatší, kompletní line-up lze nalézt na webu festivalu.

Letošní akce bude navíc opatřena nejlepší zvukovou technikou, která je v České republice v současnosti k dispozici, takže si návštěvníci budou moci vychutnat zvuk na světové úrovni. Vstupenky na festival se letos prodávají rychleji než v jinýc h letech a vše nasvědčuje tomu, že v červenci v Táboře proběhne jeden z nejkvalitnějších ročníků. V tuto chvíli je možné lístky nejlevněji pořídit z a 1130,- Kč v pražském klubu Rock Café nebo v táborském Flipshopu, za 1190,- Kč jsou v prodeji na stránkách festivalu nebo v sítích SMS Ticket, Ticketportal, Eventim a Ticketpro.

ZDROJ: TZ Mighty Sounds

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here