ČlánkyEditorial

#ZSEditorial 4

Prázdniny máme za sebou, tak jako festivalovou tůr v jejímž průběhu jsme vám přinesli reportáže například z festival SummerJam, Balaton Sound, české a moravské hrady aneb Hrady CZ či Rock for Churchill

Za dlouhé roky provozu magazínu zvlastnistyl.cz, který vznikl z projektu Zvláštní styl, se již mnoho lidí ptalo proč zvláštní a jestli nechci tento název změnit. Mohu jen doporučit popřemýšlet nad základními synonymi, kterými jsou specifický, určitý, divný, nezvyklý, kuriózní, nápadný, mimořádný, speciální, neobvyklý a nebo podivný. Pro mé osobní potěšení se pokusím použít všechna tato synonyma v následujícím textu a budou zvýrazněna.

Prosím mladší část našich návštěvníků o uvědomění si skutečnosti, fungování v roce 2004 jen pomocí internetu bylo pro mnohé trochu kuriózní. V dnešní době internetu zajisté nic zvláštního, zato obsáhlý archiv, který jsme pro vás doposud měli možnost vytvořit je opravdu neobviklý. Agentura HRU-SKA, která vznikla za účel provozu redakce Zvlastnistyl.cz, měla možnost navštívit řadu mimořádných událostí. Za roky své působnosti jsme měli možnost vytvořit určitý přehled v čase. Náš postup je mnohdy nezvyklý, ale vždy přinášíme objektivní a nezkreslené zprávy, přesně tak jak věci vnímáme a prožíváme. a závěrem je jasné že nápadný název Zvlastnistyl.cz vznikl jen pro opravdové milovníky. Specifický obsah magazínu je tvořen životem týmu redakce Zvlastnistyl.cz. Speciální péči jsme vždy věnovali reggae a hudebním festivalům. Pro mnohé lidi jsem byl vždy divný či podivný a ani dnes tomu jinak není. Snad jste měli možnost trochu pochopit že vše je se vším propojené.

V září přijde další změna. Dlouhodobě plánovaná změna prostor, které redakce v současnosti okupuje, která je již zapotřebí více než sůl. Na instagramu budete moci sledovat vybrané vzpomínky z restaurovaných galerií. A nezapomeneme zveřejnit videa za měsíc červenec a srpen. Více už neprozradím nechme se všichni překvapit jak pude stěhování.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here