ČlánkyPC/GameZajímavostiZprávy

Zábava na internetu

V dnešní době je internet nedílnou součástí života všech lidí. Od vyhledání všedních informací každodenního života po využívání k různým marketingovým účelům. Svěčí o tom i neustálý nárůst nově registrovaných domén jak informovalo sdružení nic.cz (TZ). Internet poskytuje velké množství zábavy, kterou jsem si dovolil v následujícím článku rozdělit na několik částí audio a video obsah, který můžete naleznout například na YouTube či Soundcloud, hry obecně a hazardní hry jako napříkald on-line Partypoker.

Jak jsem již zmínil YouTube je dnes velmi využívanou možností, jak najít velké množství video a audio souborů. Mnohem více se v poslední době, hlavně v České Republice, rozrůstají internetové televize. Každný z nás si myslím ocení možnost podívat se na svůj oblíbený pořad, který z nějakých důvodů nestačil. Pomocí internetu máme všichni možnost „naladit“ velké množství internetových rádií. Hry obecně můžeme rozdělit na dvě varianty- on-line hry, které je možné spustit pomocí webového rozhraní. Jako příklad bych použil on-line hry, které si můžete zahráz pomocí FaceBooku. Vyvojáři PC her zapracovali pro oživení neuspokojivé umělé inteligence do velkého množství svých her možnost hry s protihráči po internetu. Dnes si už hry bez této možnosti dokážu těžko představit. Internet přinesl i velkou řadu on-line hazardních her jako příklad jsem uvedl karetní hru Partypoker. Dnes si, ale po internetu můžete vsadit skoro na cokoliv.

Osobně si myslím, že internet je velký prostředek zábavy. Hlavní vyhoda podle mně je umožňění lidem být velice daleko od sebe, ale přitom spolu. A to je to, čím je internet tak návykový. Užívejte ho tedy opatrně a nezapomeňte, že venku na vás čeká další nepřeberné množství zábavy.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here