HudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

Telekom VOLT Festival přichází v letošním roce s neuvěřitelnou sestavou

Depeche Mode, Iron Maiden, Avenged Sevenfold, Steve Aoki a Hurts, to jsou hlavní jména plnící line-up Volt festivalu, který se koná od 26. do 30. června 2018 v Soproně v Maďarsku. Pořadatele mají právo být oprávněně hrdí jak se jim daří prezentovat různé maďarské a mezinárodní umělce z několika různých žánrů, od popu/rocku, alternative, metal, folk/world, jazz nebo elektronickou hudu.

Legendární anglická kapela Depeche Mode bude poprvé vystupovat na festivalu, zatímco Avenged Sevenfold, vystoupí poprvé v Maďarsku. Na Volt festivalu vystoupí znovu bezpochyby jeden z nejznámějších mezinárodních umělců elektronické hudební scény, kterým je Steve Aoki. Návštěvníci se mohou těšit vlně britského heavy metalu, v podání Iron Maiden. A nakonec, v neposlední řadě, bude na letošním ročníku festivalu, populární Manchester duo Hurts!

Festivaloví návštěvníci nebudou zklamání ani z dalších jmen na programu 26. ročníku VOLT festivalu, který je známý svým pestrým publikem a představením. S radostí oznamujeme, že Limp Bizkit, Hollywood Undead, Redfoo, Clean Bandit, Skillet, The Kills, X Ambassadors, Alan Walker a Rudimental jsou také součástí tohoto úžasné line-up. Pořadatelé jsmou tak nadšeni, že přivítjí tyto umělce a hlavně úžasné publiku, kterému již ani né za měsíc VOLT festival otevře své brány. Depeche Mode zahájí festival s jedinečnými a populárními elektronickými melodiemi, následovani čtyřmi nezapomenutelnými dny naplněnými koncerty a párty. Doufám, že se tam všichni uvidíme!

ZDROJ: TZ Volt festival

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here