ČlánkyFestivalůFotoreportyNewsReporty

Slunečnou sobotu ozvláštnili Punnany Massif a The Boss Hoss

Po deštivém čtvrtku a propršené páteční noci byla sobota příjemnou změnou. Sluníčko vysušilo bahenní jezírka a ty které nevysušilo, zahrabaly bagříky pískem.

Vše začalo tiskovkou o Sziget festivalu. V blízké době se budeme snažit z hromady vyslechnutých informací vytáhnout ty nejdůležitější a předat vám je dál.

Maďarští rodáci Punnany Massif rozvášnili dav a během jejich vystoupení bylo jasně vidět jaké procento návštěvníků zastupují sami Maďaři. Tito hoši mají na starosti oficiální festivalovou znělku loňského ročníku tohoto obřího festivalu.

Díky posunutí časů na později pro všechna vystoupení na A38 jsme si mohli vychutnat parádní show v podaní charizmatických Němců, rokenroulových The Boss Hoss. Z nichž si jeden dokonce „zaplaval“ v davu tam a zpět. Přihlížející byli nadšení.

Mezi další hvězdy včerejšího dne patřili Madness, Jagwar Ma, Crystal fighters a další.

Celý den zakončili na Pop Rock Main stage The Prodigy, kteří zvládli neuvěřitelné a fanoušci zaplnili kompletně celý prostor před pódiem. Masa lidí snad nebrala konce, velký billboard již půl hodiny před začátkem vystoupeni směroval všechen dav na levou stranu stage, jelikož na pravé už nebylo žádné místo.

A dnes den poslední…

FOTOREPORT:

Comment here