ČlánkyNews week

News week #14 – Léto končí, ale ZS ne

Prázdniny nám definitivně končí, někde hlásili že prý přišel podzim, ale listy ještě nepadaj, tak nevím co je na tom pravdy, ale aspoň je počasí na draka, kterého si můžete jít pouštět než odpublikujeme foto a videoreporty z RfCH. Pro ty co neradi chodí ven a raději si zahrajou nějakou PC hru máme taky radu – Mafia 2. Nový příběh, vylepšená grafika, parádní hudba a dobrý „dabing“, známý již z prvního dílu této legendární hry. Vše perfektně sedí a zapadá do let težkých mafiánů a gangsterů, palené whiskey,  samopalů značky Thompson a úžasných starých automobilů.

První týden v měsíci září se toho bude dít poměrně dost. Pro milovníky reggae hudby tu jsou dva neodolatelné návrhy v podobě Reggae Gottstein Konferenc, která proběhne 4.září od 19,30 na karlovarském hradě Loket, kde vystoupí Feher Fekete Kerek, Dub Artillery a Grande Tete. Druhou možností je Right News Music Garden festival, který se koná též 4. září v Zahradě společenského centra Týnec nad Sázavou a zde vystoupí třeba takový Uraggan Andrew nebo Nebiba.

Ti co radši módu a krásné ženy si mohou zajet 4. – 5. 9. pro inspiraci do Prahy na Pařížskou ulici. Zde se bude konat Prague Fashion Weekend. Jelikož zde vyroste 80 metrů dlouhé podium přímo na ulici, dostal Fashion Weekend podtitul festival módy pro veřejnost. Vždy od 13,00 uvidíte modely z dílen tuzemských i světových návrhářů.

Milovníci extremních sportů přijdou na své při pátečním a sobotním JoyRide, který nabízí vyzkoušení sportů od lukostřelby přes trampolíny až například po paintball a airsoft. V sobotu se konají bikerské soutěže, aby se neřeklo je tu i breakdance a streetdance contest a zahrajou nějaké kapelky, třeba PSH nebo Skyline.

Výběr je široký a kam se pojedete bavit záleží jen a pouze na vás.:)

PS: Kdyby něco….  Tak nic..

Comment here