FilmNewsZajímavostiZprávy

Na MDŽ jedině do kina a nejen na předpremiéry

Plánujete vzít do kina maminku, sestru, babičku, kamarádku nebo přítelkyni a nevíte kam a na co? Blíží se 8. březen a s ním Mezinárodní den žen se speciální nabídkou, kterou si pro své diváky připravila společnost Cinema City v pražském VIP Chodov. Dobře vám uvaří, uvidíte skvělý film a postarají se i o květinu pro každou ženu.

Cinema City tradičně zve své diváky k Mezinárodnímu dni žen na speciální akci do VIP Chodov, kde na všechny čeká nabídka v podobě neomezené konzumace teplého a studeného bufetu, nápojů, popcornu a nachos. Při této příležitosti je pro každého diváka připravený welcome drink a také speciální menu jen pro tento výjimečný den. Menu se skládá z exotického pokrmu Poke Bowl a lahodného jahodového cheesecaku. Jako malou pozornost si každá žena odnese růži.

Nabídka je pestrá nejen v oblasti pokrmů a nápojů, ale také co se týče filmů. Cinema City uvádí k Mezinárodnímu dni žen hned tři předpremiéry, a to nový český film 3Bobule, který je již třetím pokračováním dobrodružství z Moravy v hlavní roli s Terezou Ramba a Kryštofem Hádkem. Česká fantasy pohádka Princezna zakletá v čase nebo Zapomenutý princ, dobrodružná komedie o otci a dceři, kteří se společně čtením pohádkových knížek stávají hlavními hrdiny světoznámých dobrodružných filmů. Dále si diváci mohou z programu vybrat novou pixarovku Frčíme, film oceněný dvěma Oscary 1917 nebo horor Neviditelný. Z nabídky si určitě vybere každá žena.

Více informací o Mezinárodním dni žen naleznete na www.cinemacity.cz – MDZ

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here