DomácíHudbaKulturaNewsZprávy

MOTHER’S ANGELS ROZPÁLÍ KOTELNU!

27. 4. 2013 zavítají opět po roce do litomyšlské Kotelny MOTHER’S ANGELS. V současné době se nacházejí uprostřed natáčení v pořadí již 3. řadového CD. Tomu předcházel singl PYŽAMO, ke kterému jeli na podzim 2012 turné a jehož úryvky lze nyní nově slyšet v upoutávkách na filmy na kanálech televize PRIMA.

Zároveň se také zapojili do projektu Hithit.cz, prostřednictvím něhož vybrali 52600kč na jejich chystané CD. Jednalo se o zajímavý systém, kde na jednu stranu fanoušci přispěli určitou částku, a na stráně druhé za to dostali odměnu, často v ceně podobné či dokonce stejné, kterou přispěli. Takže si vlastně novou desku de facto předplatili.

Co se týče repertoáru, tak na koncertě v Kotelně zazní krom koncertních stálic z minulých CD i většina písní z připravovaného počinu, takže návštěvníci budou mít ojedinělou šanci slyšet tyto věci vůbec poprvé. A jelikož se jedná o jejich každoroční domácí koncert, připravili si ještě další zajímavosti, které jinde nebudou k vidění. Vystoupí totiž tak, jak se CD nahrávalo, tedy i s ŽIVÝM DÍVČÍM SBOREM a SMYČCOVÝM TĚLESEM. Jako třešnička na dortu bude originálně vyaranžovaná scéna se speciálními světelnými efekty. Jako hosty si k tomu přizvali šumperské O5 A RADEČEK, kteří jedou v současnosti turné k podpoře svého CD Pozdrav z Opičích hor.

To vše k vidění 27. dubna v MC Kotelna v Litomyšli od 20.30.

Lístky lze zakoupit standardně v předprodeji v Litomyšli v Knihkupectví Paseka a kavárně Mandala za více než přívětivou cenu 70,- Kč, a nebo na místě za 90,-.

ZDROJ: TZ MOTHER’S ANGELS

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here