HudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

MasterCard Balaton Sound: Skvělý začátek!

Fanoušci MasterCard Balaton Sound se s příchodem nového roku dočkali zveřejnění prvních jmen velmi slibného line-upu. Svoji účast na 4 denní párty u balatonského jezera v Maďarsku potvrdily hvězdy jako Hardwell, Nicky Romero, Afrojack, DVBBS, Showtek a spousta dalších. Stejně jako v předchozích letech, také loňský ročník festivalu ohlásil s příchozem 145 000 fanoušků “vyprodáno” a brány areálu se uzavřely. Balaton Sound 2015, který se koná 9.-12. července, slibuje našlapaný program, krásnou pláž s osvěžujícími vlnami jezera, prostě nejlepší 4 dny tohoto léta.

Organizátoři festivalu Balaton Sound vždy usilují o účast největších světových hvězd elektronické hudby, což potvrzuje také 15 nově oznámených jmen. O fantastickou nonstop party v Zamárdi se postarají dýdžejové takových kvalit jako Hardwell, Nicky Romero, Grammy ověnčený DJ a producent Afrojack, DVBBS, Boys Noize, Showtek či britský zpěvák a skladatel v jedné osobě Charli XCX. Line-up 2015 dále láká na hvězdy jako Joey Bada$$, famózní berlínské duo Pan-Pot, přijede také holadnský DJ a producent Quintino. Nezapomenutelný zážitek přinese bezesporu také show Vinai, Roni Size & Reprazent, Chris Liebing a SBCR DJ, známý také jako Sir Bob Cornelius Rifo z The Bloody Beetroots.

https://www.youtube.com/watch?v=ESugJfUHc08

Již loňský rok se odehrála řada změn a zlepšení, za zmínku stojí například lepší řešení rozmístění jednotlivých pódií v rámci areálu tak, aby Main Stage, Party Arena a Terrace mohly pojmout ještě více návštěvníků. Podobné kroky se chystají i pro rok 2015, jejichž výsledkem by měla být nová unikátní instalace Terrace a výrazně větší stan pro Party Arenu – bude mít neuvěřitelných 5500 m2. Protože se Balaton Sound koná přímo na pláži balatonského jezera, organizátoři chtějí využít pobřežní prostor více než jeden kilometr dlouhý, aby vytvořili ještě více dějišť přímo na jezeře, s pódii věnovaným nejrůznějším subžánrům elektronické hudby a salónky hostící mezinárodní dýdžeje.

Možnosti ubytování se také rozšíří. Hned vedle festivalového areálu bude zřízen VIP Camping pro ty návštěvníky, kteří hledají komfort a široký výběr služeb. Skalní fanoušci jistě ocení speciální dřevěné domky, přichystané karavany či stany hned vedle centra dění. VIP Camping bude mít také vlastní molo a vyhrazenou pláž, nabídne stan s internetem s možností neomezené surfování. Návštěvníci mohou kromě ubytování v kempech využít různé formy ubytování nejen v Zamárdi, ale také v sousedních městech jako Siófok nebo Balatonföldvár. Další informace budou zveřejněny příští týden.

Loňský ročník festival byl vyprodá I přes zvýšenou kapacitu areálu. I proto v letošním roce doporučujeme zakoupit vstupenky s předstihem. Zvláště pokud máte zájem o nejlevnější permanentky, kterých je v prodeji jen 10000. Vstupenky lze zakoupit ZDE.

ZDROJ: TZ MasterCard Balaton Sound – CZ

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comments (1)

  1. […] oznámená jména najdete v předchozím článku *** Afrojack *** Nicky Romero *** Hardwell *** Boys Noize *** DVBBS *** Charlie XCX *** The Bloody […]

Comment here