ČlánkyHudbaKulturaNewsZahraničníZprávy

Hledáte nové místo pro kulturní vyžití naším doporučením je Volt festival

Každoročně vás redakce Zvlastnistyů.cz zve do Maďarska na letní festivaly jakým je Sziget Festival či Balaton Sound, v letošním roce vás cheme pozvat na třetí festival stejné produkce, kterým je VOLT Festival. Festival probýha ve městě Sopron, přímo u hranic s Rakouskem.
Telekom VOLT festival čeká letošní rok, již 26. ročník a za takovou dobu si již vybudoval velkou tradici. Jako jeden z mála festivalů může představit zahraniční hvězdy z různých žánrů, od popu/rocku, alternative, metal, folk/world, jazz nebo elektronickou hudu.

Festival se v letošním roce koná od 26. června do 30. června a již v první vlně jsme vás na soc. sítích lákaly na Depeche Mode, Iron Maiden, Limp Bizkit, Hollywod Undead, Rudimental DJ či Alan Walker a další. To je důvod, proč je Volt tak přitažlivým, pestrý festival otevřený milovníkům hudby. V současnosti nám přibyli jména Hurts, Steve Aoki, Clean Bandit či Redfoo and the Party Rock Crew. Aktuální program najdete na přehledném webu VOLT festivalu. Maďarské festivaly nás zatím příjemě překvapily. Sejdeme se v letošním roce na Volt festivalu?

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here