AkcíFotoreportyNewsReporty

FOTO-REPORT: Heymoonshaker – Lucerna Music Bar

První report v roce 2017 patří koncertu Heymoonshaker. Na zahřání před létem přichystal management hudebního festivalu Rock for People mini turné kapely Heymoonshaker, jejíž koncert byl na letošním ročníku označován za jeden z nejlepších. Náš report je z posledního koncertu, mini turné této svérázné dvojky experimentující s blues, beatboxem, dubstepem a dalšími styly který proběhl v neděli 5. února v pražském Lucerna Music Baru.

Britský tandem Andy BaLcon a Dave Crowe, který se skrývá za jménem Heymoonshaker, nám v redakci unikali již dlouho a opravdu nás naživo potěšily. Duo vzniklo při náhodném setkáním na Novém Zélandu. Nenahraditelná zkušenost buskingu po celém světě umocnila jejich vyjímečnou schopnost tvůrčí souhry. Zkušenosti nasbírané na ulicích od Londýna po Austrálii je přivedli až na festivalová a klubová pódia po celém světě. Zaznamenali také více než 16 milionů zhlédnutí jediného videa z jejich výtečného pouličního session.

Syrová bluesová kytara Andyho BaLcona a mistrný beatbox Davea Crowea podtržené neuvěřitelnou chemií mezi nimi dvěma na pódiu vytváří originální hudební směs.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here