ČlánkyNews

Dokončování aktualizace »

Zdravím, jak jste si někteří mohli všimnout dali jsme si krátkou dvou měsíční pauzu a rozhodli se poladit možnosti a obsah redakce, nově vytvořili prostor pro kalendář který bude do konce měsíce připojen k redakci, a také jsme pilně pracovali na e- shop.
Celou dobu vás informujeme o vylepšování prostředí a ovládání, snad jsme splnili slovo novým přehrávačem, změny se dotkli i kabátu Zvláštního Stylu a prohlížení Galerií. Trošku jsme zametli v kategoriích a podkategoriích. Jediné co se již nestihlo jsou připravované profily kapel a tak vám touto cestou rovnou dám šanci nasypat kapelu či ji jen doporučit a to jak komentářem k tomuto příspěvku, tak na e-mail redakce info@zvlastnistyl.cz.

Nejprve jsem si říkal že by to mohlo stačit ale pro ty co si i rádi počtou trochu více informací a podrobností o změnách. Redakce Zvláštní Styl se zvětšila a oddělila své některé činnosti pro lepší přehlednost o tom jsme již mluvili. Výše uvedená oprava prohlížení galerií se týká jeho načítání a prohlížení, místo otravného najíždění na šipku k posunutí na další obrázek jsme zvolili klik na obrázek pro možnost návratu bohužel stále musíte používat tlačítka ‹ prev | Zpět pro zavření můžete použít připravený křížek či jen kliknout mimo rámec do tmavého pole (tmavého neznamená černého). S touto opravou souvisí i změna ochranného vodoznaku a určení nahrávání velikosti fotografií na rozměr 600x 402 +/- ořez 😀 (snažili jsme se tak dosáhnout optimálního prohlížení pro všechny typy monitorů). Posuneme- li se v příspěvku o kousek níž, najdete nově upravené možnosti sdílení na různé soc. a tech. sítě. Pod touto možností najdete nově výběr doporučený článku které by vás mohli zajímat. Dalším zajímavým opatřením je možnost přidávat opět komentáře bez přihlášení jen musíte vždy počkat na to až je někdo v redakci schválí. Tento problém odpadá po registraci kdy potřebujete 2 schválené komentáře a pak už je to na vás. Jen předem prosím pozdržte se sprostých nadávek předem děkuji, při nalezení takového obsahu bude jednak komentář smazán a za druhé uživateli bude odebráno privilegium komentovat bez dozoru editorů. A malá informace pro ty co četli celé jednáme s různými sponzory a partnery o následovném rozvoji a stále správě. Jen poprosím dejte ostatním vědět že něco takového je a funguje předem děkuji.

  • Vybrané příspěvky
Autor
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
Napište mi
×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here