Zvlastnistyl.cz

Pramen kultury, zábavy a životního stylu

DomácíHudbaKulturaNewsZprávy

3. ročník hudebního festivalu TŘI KŽÍŽE FEST

V sobotu 7. června od 15 hodin proběhne 3. ročník karlovarského multižánrového hudebního festivalu TŘI KŘÍŽE FEST pořádaného za podpory Karlovarského kraje. Na podiu během dne vystoupí devět hudebních kapel a hudebních formací, každý zastupující své odvětví hudebního žánru. Festival se koná již tradičně v úchvatném prostředí lázeňských lesů na vrchu Tři kříže, jehož název nese i festival, v prostorech areálu Camera Obscura.

3kf-final-webLetos na festivalu budou hrát tyto potvrzené kapely: Unnecessarity, Shoe Cu, Helemese, Plesnivý Fazole, Bad Ass Honkies, Censorshit, Porto, Aničky Paničkya a Manic Distortion.

Podle převážně pozitivních ohlasů a stále vzrůstající účasti na loňském 2. ročníku festivalu TŘI KŘÍŽE FEST, jsme přesvědčeni, že si na náš festival opět najde cestu stále více lidí. „Jsme přesvědčeni, že si na náš festival opět najde cestu stále více lidí a v budoucnu se stane jedním ze známých festivalů v České republice, kam se lidé budou rádi vracet, nejen za kvalitní muzikou, ale i pro pohodu festivalu samotného“ říká spoluorganizátor Petr Hruška. 3. ročník zajištuje jako v minulém roce Agentura HRU­SKA ve spolupráci s Ležnička Productions. Již od vzniku festivalu organizátoři drží vstupné dobrovolné a ani tento rok tomu nebude jinak. „Snažíme se udržet a podpořit kulturu v Karlových Varech, umožnit regionálním kapelám, aby si zahráli pro větší množství lidí a samozřejmě pozvat i nějaké kapely odjinud.“ dodává Pavel Krüger zakladatel festivalu.

Pořadatelé se poučili také z několika malých chyb z předchozích ročníků. A pevně věří že občerstvení a alkoholu, tentokrát ze dvou stánků, bude pro všechny návštěvníky již dostatek a nikde se nebudou tvořit dlouhé fronty. Závěrem si dovoluji připomenout, aby se návštěvníci festivalu chovali jako v lese a donesené věci nepohazovali, kde je napadne.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here