ČlánkyNews week

News week #15

Je tu nový týden a s ním nový News week. Každý týden pro vás hledáme nějaké akce alespoň trochu zajímací. Jenže, léto je už vážně za námi( prej se vrátí, ale věřte dneska televizi nebo novinám,že) a všechny outdorové akce se pomalu ale jistě přesouvají do klubů, do takových jakých máme po našem kraji poměrně málo. Tím vás samozřejmě nenabádám na dobro opustit náš kraj, ale třeba si vyrazit na ňákou tu akci do matičky Prahy nebo do nám bližší a kulturnější Plzně.

S Prahou je to jednoduchý- vyberete klub, jdete tam, něco se děje. Například 17.9. budou v Kaštanu Unifiction. Tuto kapelku v jakémsi článku nazvali novými J.A.R., to je z mého pohledu dosti nereálné. Unifiction jsou sice funky,jazz s jakým si starším popíkem dohromady, ale do legendárních J.A.R. mají přece jen daleko. J.A.R.y můžete nejdřív vidět 27.10. a to v Pardubicích. Další chuťovkou v Praze bude 18.10., přijede Harlem Gospel Choir- hudební show nabitá pozitivní energií, 12 členů sboru předvedou neskutečnou podívanou způsobující husí kůži nejednomu z přihlížejících.

Slibovali jsme, že si zahrajem Mafii 2. K tomu jsme se zatím nedostali a jasný je, že za to může špatná politická situace v republice,na znečištěnou vodu umírající děti v Africe, u nás v Čechách prozměnu na rotaviry a pneumokoky, povodně, tornáda či jiné živly, nebo jedna z dalších situací, se kterou se stejně budeme muset nějak vypořádat. Dobrá hlavním důvodem je WoW- ale slibujeme, že článek také v budoucnu bude…

PS: Kdyby něco….  Tak nic..


Comment here