HudbaZajímavosti

JAMAICAN BEATZ Special

Na předposlední májový víkend si pro vás JAH Atom Sound připravil exklusivní party Jamaican Beatz Special, kde vystoupí Mystic Mc – špičkový dánský (původem z Gambie) zpěvák, mc, producent, skladatel – jeden z nejlepších evropských reggae zpěváků posledních let. Což potvrzuje i fakt, že se před dvěma lety dostal do finále European Reggae Contest a vystoupil na jednom z největších festivalů Rototom Sunsplash. Se svým Universal Soundem vystupoval v mnoha významných evropských městech. Objevil se na podiu s takovými jmény jako Eek A Mouse, Gentleman, Turbulence, Jah Mason, Junior Kelly, Demarco, Deadly Hunta, Ward 21, Cecile, Stone Love Sound.Při své pražské premiéře představí své nové album TiL MYSTIC, které právě dokončuje.
Jako support za mikrofonem se představí ostřílený Dr.Kary (mc ska kapely Fast Food Orchestra a člen legendárního Pro Sound Systemu) a talentovaný MessenJah – http://bandzone.cz/messenjah. Zahraje vám Selecta Boldrik, který vydal v dubnu na české poměry nevídaný Dubplate Mixtape (Alborosie,Mighty Diamonds, Max Romeo, Mykal Rose, Ce´cile a mnoho dalších). Najdete ho volně ke stažení na oficiální Myspace stránce http://www.myspace.com/selectorboldrik. A jako už tradičně zahraje pořádající JAH Atom Sound. Tešte se na spoustu novinek, na zavedené roots reggae, i party dancehall & soca tunes. A aby toho nebylo málo, hudební party okoření ladné tanečnice a dancehall divas X – Posse.

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here