ČlánkyReporty

HELL Party, peklo na zemi pošesté

Po dlouhém roce jsme se zase dočkali jedinečné Nejhrubší párty ve městě, pořádané pražským studiem HELL.cz. Do klubu Abaton se sjeli milovníci piercingu, tetování a dalších tělesných modifikací, ale také BDSM, latexu, fetiše a dobré muziky.

Od 16 hodin se Abaton pomalu plnil lidmi, vše bylo připraveno a jízda mohla začít podle plánu. U
vstupu jsme obdrželi Nejhrubší brožurku ve městě, která byla vychytávkou pro všechny přítomné. Díky ní jsme se dozvěděli, kde a v kolik se odehrávají jednotlivá vystoupení, kudy vede cesta k baru, k občerstvení do Chill outu a hlavně také na WC. Zabloudit tedy bylo prakticky nemožné!

Vystoupení se odehrávala na třech stagích:

http://www.hell.cz/obr/miniatury/hell_cz_20110416_party_darlin_007.jpgNa BDSM stagi byla k vidění Japonská bondage show, Latex show, krocení otroků a otrokyň a až do rána probíhal bondage workshop, kde zkušení mistři s radostí svazovali zájemce a radili jim, jak na to.

Hudební stage nabídla měření bolesti pro akademické účely a hlavně pekelnou muziku v podání kapel Diphteria (metal/Praha), Minority Sound (electronica metal/Praha), Urin (punk grind/Kralupy nad Vltavou), Chlejf (metal crossover/Praha), Chrysalide (hardcore industrial punk/-Francie). Na závěr tuto sestavu doplnil DJ Gargoil (rockabilly, psychobilly), který hrál až do vyčerpání.

Hlavní stage byla centrálním dějištěm celé party. V odpoledních hodinách nabízela pohled na piercingové šněrovačky, intimní piercingy a skarifikace, které veřejně podstupovali sebevědomí odvážlivci. Od 20 hodin zde bylo k vidění dechberoucí Poledance (tanec u tyče) v podání taneční školy Firefly, po kterém následovala módní přehlídka značek MyObsession a Punktura. Lze ji shrnout asi takto: nádherné slečny, extravagantní účesy a především provokativní oblečky utvořily zábavnou showhttp://www.hell.cz/obr/miniatury/hell_cz_20110416_party_darlin_035.jpg a rozhodně se bylo na co dívat!

Vrcholem večera byly bezkonkurenčně HELL Show, při kterých všem přítomným tuhla krev v žilách, adrenalin proudil tělem a napětí se dalo krájet.

První vystoupení se neslo v mexickém duchu, oslava Dne mrtvých byla pro všechny přihlížející nevídanou zábavou s příchutí tequily a chladivých háků nejen v kolenou.

Následující druhá show s názvem Temná strana ženskosti nám dala možnost vidět dvě ženy v rudých šatech, jak s háky v zádech pro naše potěšení tančí vzduchem, jako pekelní andělé.

http://www.hell.cz/obr/miniatury/hell_cz_20110416_party_murhaaya_072.jpgV pořadí třetí show brala dech. Vrchol technologie, „umělé“ lidské tělo, jakožto produkt Hellích inženýrů, vznášející se nad davem, obklopeno pekelnými jiskrami a v pozadí této neuvěřitelné podívané krev z háky prošpikovaných úst stékající po bílém latexu. I ostřílené nátury stály s pohledem vzhůru a s otevřenými ústy.

V závěrečné show jsme byli svědky toho, co vydrží lidské tělo. Při pohledu na vznášející se dívku s háky v břiše nad hlavami diváků snad každý na pár vteřin přestal mrkat a nechal se unést silou okamžiku.

Co dodat závěrem? Těšíme se zase za rok, potkáme se na místě činu, v pekle…

Více fotek naleznete na stránkách HELLu.

Autor: Kateřina Štefková/ZVLASTNISTYL

×
Petr Hruška (1986) – Narozen v Karlových Varech – CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera – příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA

Comment here