Jsi tady
Home > Zprávy > Domácí > Jarní Happy Hours festivalu Votvírák nabídnou speciální slevu

Jarní Happy Hours festivalu Votvírák nabídnou speciální slevu

Festival Votvírák zahajuje letní festivalovou sezónu 15. až 17. června, tedy těsně před začátkem léta. Již v průběhu prvního jarního dne, 21. března, nabídne svým návštěvníkům speciální slevu. Jen tento den si budete moct zakoupit vstupné za zvýhodněnou cenu. Pokud na Votvírák chcete vyrazit, neváhejte a vstupenky si kupte s předstihem, protože ceny Klubových karet se budou od dubna postupně zdražovat.

V současné době je již známa další řada nových interpretů, kteří zpestří program sestavený výhradně z českých a slovenských hvězdných kapel a osobností. Na největším českém festivalu oslaví dvacetiny na scéně kapela Škwor. Dalšími jubilanty brázdící česká pódia již 15 let jsou i Psycore metaloví Dymytry nebo Mňága a Žďorp slavící 30 let své existence. Festival nabídne letos na již tradiční Hip Hop Stage velkou a zajímavou sondu do pestré slovenské hip hopové scény. Například populárního Majka Spirita. Vystoupí i jeho častý oponent Strapo a na pódiu stane také asi v současnosti nejvýraznější osobnost slovenského hip hopu, rapper Vec, zakladatel legendární kapely Trosky a jedna z nejvýznamnějších osobností současné kulturní scény našich východních přátel. Český hip hop nezůstane stranou, svoje sety nabídnou jihlavští Pio Squad, jihočeští De Zrechts, kontroverzní Sodoma a Gomora nebo Smack. Na klidnější notu pak zahrají například písničkář Voxel nebo rožnovský Ptakustik.

Hvězdami festivalu budou Chinaski, jejichž nová koncertní sestava  tu zahraje před vůbec největším diváckým kotlem v letošním roce. S novým frontmanem se představí energií nabušení Pipes & Pints, Tata Bojs opět ohromí propracovanou show, s Malotraktorem na palubě a s náloží dalších skvělých písní přistane na milovickém letišti Mig 21. Pro všechny generace bez rozdílu zahraje své neodolatelné písně Jaroslav Uhlíř. Na festival dorazí i Horkýže Slíže nebo slezská diva Ewa Farna, Xindl X, Divokej Bill, Sto Zvířat a mnoho dalších.

Mimořádná jarní sleva platná jen 21. března nabídne základní Klubovou kartu Standard za pouhých 250 Kč a Klubovou kartu Kombi za zvýhodněnou cenu 399 Kč. Všechny další informace o festivalu a předprodeji vstupenek naleznou zájemci na www.votvirak.cz.

ZDROJ: TZ PResscode
admin
Petr Hruška (1986) - Narozen v Karlových Varech - CZE NOVINÁŘ: Foto / kamera - příležitostné psaní článků TECHNIK: El. / IT PODNIKATEL: Agentura HRU-SKA
http://hru-ska.cz
Top